بازارسقف کف ایران : فروش آنلاین- افزودنی های بتن، مصالح کف سازی ، سقف و نمای ساختمان

قوانین و مقررات بازار سقف و کف ایران

تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات سایت  ۱۳۹۹/۸/۱ بوده است و فرض بر این است که حداکثر تا یک ماه  پس از این تاریخ کاربران سایت آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه هستند. مدیر سایت می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به ‌بروزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.
صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از سایت بازار سقف و کف ایران  استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.

قوانین و مقررات بازار سقف و کف ایران

ماده یک: تعاریف

قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قوانینی که سایت مدیر سبز تابع آن می‌باشد قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده است.
توافق: منظور از توافق، صفحه قوانین و مقررات حاضر می‌باشد که به‌موجب ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین بازار سقف و کف ایران  و کاربران می‌باشد.
سایت: در توافق حاضر هرکجا از کلمه «سایت» استفاده شده است منظور سایت بازار سقف و کف ایران می‌باشد.
کار بر : منظور خریدار  یا مشتری است که اقدام به خرید از سایت می نماید

قوانین و مقررات بازار سقف و کف ایران

ماده دو : شرایط عمومی

• خرید کالا و خدمات از بازار سقف و کف ایران بر مبنای آئین نامه ها، قوانین و مقررات موجود در تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های بازار سقف و کف ایران تغییراتی در آینده ایجاد شود، کاربرتوافق می کند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
• خدمات و محتویات این سایت براى بهره برداری شخصى و تجارى مشتریان عرضه گردیده و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به بازار سقف و کف ایران بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق بخش تماس با ما درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
• اطلاعات درج شده در خصوص قیمت و مشخصات فنی کالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
• کاربران هنگام سفارش کالا و خدمات مورد نظر خود بایستی اطلاعات صحیح و کامل خود را در بخش ثبت نام کاربران درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات موجب اخلال در تکمیل سفارش و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.
• بازار سقف کف ایران هیچگونه مسئولیتی را در مورد وقفه های احتمالی در کارکرد سایت که ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این مجموعه باشند (همانند نقص اینترنت، مشکلات سیستم بانکی، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری ...) را نمی پذیرد.
• تمامی ابزاری که در بازار سقف و کف ایران باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، صرفا برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار فقط برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد. هرگونه پیام غیر مرتبط از سوی مدیریت سایت حذف خواهد شد.
• ارتباط بازار سقف کف ایران باکاربران فقط ازطریقwww.bsoki.ir می باشد و صرفا با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (مانند: نشانی، تلفن، سامانه پیامکی و ...) برقرار می گردد.
بازار سقف و کف ایران به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری های موجود در حوزه امنیت وب، متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران محافظت نماید.

قوانین و مقررات بازار سقف و کف ایران

ماده سه : شرایط خرید و سفارش کالا

• معاملات خرید و فروشی که در سایت انجام می پذیرد از نظر حقوقی سایت بازار سقف و کف ایران (www.bsoki.ir ) به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
• فروش کالا بر مبنای نوع و مقدارسفارشی صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی بازار سقف و کف ایران درج نموده است و براساس آن فاکتور صادر می گردد.
• با توجه به نوسانات قیمت در بازار مشتری می بایست قبل از خرید نسبت به استعلام موجودی وقیمت روزمحصول از به صورت تلفنی و یا ایمیل اقدام نماید.
• ارزش کالا یا خدمات سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل مالیات ارزش افزوده و عوارض فروش نمی باشد.در صورت صدور فاکتور رسمی مالیات ارزش افزوده به فاکتور اضافه خواهد شد.
• پس ازثبت سفارش خرید و صدور فاکتور ، اطلاعات خرید از طریق پیامک به شماره ای که کار بر در قسمت اطلاعات ثبت کرده ، ارسال می گردد. خریدار موظف است فاکتور صادر شده را تایید نماید. سپس کاربربا انتخاب نحوه ارسال و حمل کالا ، فرآیند خرید را باپرداخت آنلاین وجه فاکتور از طریق درگاه اینترنی تکمیل می نماید.
• باتوجه به ورود قیمت ها به صورت دستی و امکان وجود خطای انسانی،اگر قیمت کالایی درست درج نشده باشد ، یا به علت تغییر مکرر قیمت ها در صورتی که کالای خریداری شده ، با افزایش قیمت مواجه شده باشد، فروشگاه با توافق مشتری یکی از دو گزینه زیر را انجام می دهد: ۱-کل مبلغ پرداختی را عینا مسترد می نماید. ۲- با دریافت مبلغ ما به التفاوت ، کالا را برای مشتری ارسال می کند.

قوانین و مقررات بازار سقف و کف ایران

ماده ۴ :شرایط ارسال و تحویل کالا:

• ارسال کالاهای خریداری شده از سایت براساس نوع کالا و مقدار آن و همچنین محل قرارگیری انبار مبدا، از روش های مختلف مانند پیک، پست و انواع خودروهای باربری مانند تریلر، خاور، کامیون ، وانت و... بصورت بیمه شده از طریق باربری های معتبر با هماهنگی با خریدار و تامین کننده صورت می گیرد .
• خریدار موظف است در زمان تحویل کالا از سالم بودن اجناس خود اطمینان حاصل نمایند و از پذیرفتن هرگونه کالای دارای عیب و نقص خودداری نموده ،لذا درصورت بروز هر گونه مشکل بعد از امضای رسید تحویل کالا ، مسئولیت آن به عهده مشتری می باشد.
• کرایه حمل کالا بر عهده خریدار بوده و پس از تحویل کالا در هنگام تحویل توسط خریدار می بایست پرداخت شود. درصورتی که کاربر گزینه تحویل در محل را انتخاب نماید، هزینه ی حمل به طور جداگانه و مشخص به مبلغ فاکتور اضافه می گردد و از طریق درگاه سایت بصورت آنلاین قابل پرداخت می باشد.

قوانین و مقررات بازار سقف و کف ایران

ماده پنج: سایر شرایط

فورس ماژور :  منظور از فورس ماژور حوادث واتفاقات غیر مترقبه با منشا خارجی می‌باشد( مانند: سیل ،زلزله ، طوفان ، و تصادفات جاده ای ، آتش سوزی و...) که خارج از اراده سایت بازار سقف و کف ایران بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ در صورت وقوع فورس ماژور مدیریت سایت هیچ مسئولیتی.در رابطه انجام تعهدات در برابر کار بران نخواهد داشت.
نمایندگی فروش :• سایت بازار سقف و کف ایران هیچگونه نمایندگی در شهرها و استانهای کشور ندارد وکلیه محصولات و خدمات عرضه شده فقط از طریق فروشگاه سایت قابل فروش بوده و بازار سقف و کف ایران تنها مسئولیت خریدهای انجام شده ازطریق سایت www.bsoki.ir را خواهد پذیرفت