درباره ما

امروزه بازاریابی و فروش آنلاین یک مزیت رقابتی و راهبرد استراتژیک در بنگاه های تو لیدی محسوب می گردد. تنوع محصولات وکثرت تولیدکنندگان و نبود مراکزعرضه مناسب بخصوص در صنعت ساختمان موجب ناشناخته ماندن ، بسیاری از محصولات برای مشتریان گردیده. بازار سقف و کف ایران با هدف ایجاد دسترسی آسان به مصالح ساختمانی بویژه ( افزودنی های بتن و مصالح کف سازی وتکنولوژی مدرن سقف سازی وجدیدترین محصولات پوششی نمای ساختمان ) و معرفی مجریان توانمند در بخش های فوق سعی نموده تا بستر مناسبی جهت مقایسه کیفیت و قیمت و خرید مطمئن برای کلیه فعالان صنعت ساختمان فراهم نماید. بازار سقف و کف ایران ، اهداف بزرگتری را در راستای ایجاد پلی بین تامین کنندگان و مصرف کنندگان مصالح ساختمانی دنبال می کند. مخاطبین مجموعه بازار سقف و کف ایران کلیه بخشهای مختلف صنعت ساختمان می باشند. از یک سو تولید کنندگان ، وارد کنندگان و مجریان کلان که می توانند محصولات و خدمات خود را برای بازارهای واسطه یا مقصد نهایی ارائه دهند و از سوی دیگر کارفرمایان وپیمانکاران و مجریان پروژه های بزرگ و کوچک ساختمانی و راهسازی میتوانند با مناسب ترین قیمت و کیفیت، سفارش خود را انتخاب کنند و دسترسی آسانی به مصالح ساختمانی داشته باشند. بازار سقف و کف ایران توسط متخصصین مجرب و باسابقه بیش از ده سال در زمینه تولید و فروش افزودنی های شیمیایی بتن راه اندازی شده و رسالت اصلی او معرفی برندهای برتر در زمینه تولید افزودنی های بتن ، مصالح کفسازی ، سقف سازی و نمای ساختمان می باشد.

درباره ما

امروزه بازاریابی و فروش آنلاین یک مزیت رقابتی و راهبرد استراتژیک در بنگاه های تو لیدی محسوب می گردد. تنوع محصولات وکثرت تولیدکنندگان و نبود مراکزعرضه مناسب بخصوص در صنعت ساختمان موجب ناشناخته ماندن ، بسیاری از محصولات برای مشتریان گردیده. بازار سقف و کف ایران با هدف ایجاد دسترسی آسان به مصالح ساختمانی بویژه ( افزودنی های بتن و مصالح کف سازی وتکنولوژی مدرن سقف سازی وجدیدترین محصولات پوششی نمای ساختمان ) و معرفی مجریان توانمند در بخش های فوق سعی نموده تا بستر مناسبی جهت مقایسه کیفیت و قیمت و خرید مطمئن برای کلیه فعالان صنعت ساختمان فراهم نماید.
بازار سقف و کف ایران ، اهداف بزرگتری را در راستای ایجاد پلی بین تامین کنندگان و مصرف کنندگان مصالح ساختمانی دنبال می کند. مخاطبین مجموعه بازار سقف و کف ایران کلیه بخشهای مختلف صنعت ساختمان می باشند. از یک سو تولید کنندگان ، وارد کنندگان و مجریان کلان که می توانند محصولات و خدمات خود را برای بازارهای واسطه یا مقصد نهایی ارائه دهند و از سوی دیگر کارفرمایان وپیمانکاران و مجریان پروژه های بزرگ و کوچک ساختمانی و راهسازی میتوانند با مناسب ترین قیمت و کیفیت، سفارش خود را انتخاب کنند و دسترسی آسانی به مصالح ساختمانی داشته باشند.
بازار سقف و کف ایران توسط متخصصین مجرب و باسابقه بیش از ده سال در زمینه تولید و فروش افزودنی های شیمیایی بتن راه اندازی شده و رسالت اصلی او معرفی برندهای برتر در زمینه تولید افزودنی های بتن ، مصالح کفسازی ، سقف سازی و نمای ساختمان می باشد.

۲۰

تعداد متخصصان

۱۸۰

تعداد مشتریان راضی

۱۶۰

تعداد پروژه موفق

جلوتر از دیگران باشید

بازار سقف و کف ایران تنها یک فروشگاه اینترنتی نیست. بازار سقف و کف ایران، گروه بزرگی از شرکتهای تولیدکننده وکارشناسان صنعت ساختمان وشیمیای بتن و مجریان توانمند است ،که همواره در تلاشند تا محصولات و خدمات باتکنولوژی روز ، قیمت های رقابتی، و کیفیت برتر را برای سازندگان ساختمان، فراهم آورند و همچنین بهترین امکانات برای فروش آنلاین، حفظ اصالت برند و توسعه ی بازار فروش را برای تولیدکنندگان صنعت ساختمان به ارمغان بیاورند.

قیمت های منصفانه

بهترین و منصفانه ترین قیمت های موجود در بازار افزودنیهای بتن را از شرکت ما بخواهید.

قیمت های منصفانه

بهترین و منصفانه ترین قیمت های موجود در بازار افزودنیهای بتن را از شرکت ما بخواهید.

خدمات پس از فروش

یکی از نقاط قوت تیم ما ارائه بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز در سراسر کشور است.

خدمات پس از فروش

یکی از نقاط قوت تیم ما ارائه بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز در سراسر کشور است.

اصالت و کیفیت کالا

تامین کالای باکیفیت  از برندهای معتبر و تضمین اصالت آن در تعهد بازار سقف و کف ایران است

مهندس حسن اسدیان

موسس و مدیر سایت

مهندس حسن اسدیان

موسس و مدیر سایت

مهندس حیدر بارانی

موسس و مدیر بازرگانی سایت

مهندس حیدر بارانی

موسس و مدیر بازرگانی سایت

پارسا اسدیان

کارشناس فروش

پارسا اسدیان

کارشناس فروش

مهندس محمد جواد بارانی

کارشناس فنی

مهندس محمد جواد بارانی

کارشناس فنی

کارشناس فروش

کارشناس فنی

کارشناس فروش

کارشناس فنی